Jdi na obsah Jdi na menu
 


Winx + jednotlivé série

Winx club, to je parta nerozlučných kamarádek, které studují na Alfei - škole pro víly. Musí čelit spoustě nebezpečí jako například zlým čarodějnicím Trix, které je chtějí zničit. Nejsou to jen obyčejné holky, jsou to víly z pohádkových světů! Každá Winx je jiná, nejen svou povahou, ale také magickými schopnostmi a dovednostmi. Poznej jejich tajemství a uvidíš, že je jedna z nich přesně jako TY! Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna a Layla společně tvoří Klub Winx, přičemž slovo "winx" je slovní hříčkou - zní podobně jako slovo "wings", křídla. Winx club je italský animovaný seriál o skupině mladých víl, které pomocí kouzel brání magický svět. V České republice vysílá Winx každou sobotu a neděli TV Barrandov v rámci dětského pořadu Animáček.

Seriál Winx Club

 

SÉRIE 1

 

Tady celý příběh Winx začíná!

 

Bloom byla obyčejnou pozemskou dívkou, dokud se nestřetla s dívkou, která bojovala se zlým obrem. Vyšlo najevo, že ta dívka je Stella, princezna z planety Solarie a víla. Stella vzala Bloom do města Magixu v Magické dimenzi, kde se obě zapsaly do Alfie, školy pro víly.

K Bloom a Stelle se přidají noví přátelé Flora, Tecna a Musa, které společně vytvoří Klub Winx. Bloom konečně objeví své kouzelnické schopnosti a děvčata z Winx se utkají s trojicí čarodějnic Trix (Icy, Darcy a Stormy), které studují na Mračné věži, dívčí škole pro čarodějnice. Dívky se také spřátelí se čtyřmi studenty z Rudé fontány, chlapecké školy, kde se učí na Specialisty. Jmenují se Sky, Brandon, Timmy a Riven

V první sérii mají přeměnu "Magic Winx".

 

SÉRIE 2

Sezona začíná návratem Bloom, Stelly, Flory, Musy, a Tecny z letních prázdnin, aby zahájily svůj druhý školní rok na Alfei. Krátce po úvodním večírku vklopýtá do školy podivná dívka jménem Layla. Řekne dívkám z Winx, že lord Darkar drží jako rukojmí několik Pixie, malých létajících bytostí podobných vílám.

Tři z dívek a dva Specialisté odjedou do Darkarovy tvrze, vysvobodí Pixie a vrátí se na Alfeu. Po celou sezonu se Winx a Specialisté snaží zabránit Trix v krádeži jednotlivých částí Kodexu, ale vždy neúspěšně. Ke konci sezony se také objevuje Charmix - dokáže zprostředkovat kouzelnou proměnu Winx. Víla si svůj Charmix vyslouží, když se postaví čelem k tomu, z čeho má strach. Na konci sezony pomůže Charmix dívkám přemoci Darkara a Layla se stane další členkou Klubu Winx.

Ve druhé sérii tedy k přeměne "Magic Winx" připojí i "Charmix"

Každá z víl zde získá svou Pixie - Bloomina spřízněná Pixie je Fialka, Stellina je Amora, Flora se spřízní s Brebtou, Musa s Tune, Tecna s Digget a Layla už má svou Pixie delší dobu a to Pískle

Seriál Winx Club

 

SÉRIE 3

Začíná třetí školní rok v magické škole Alfei. Víly Winx budou muset prokázat vysoké kvality, aby mohly dosáhnout svého cíle a stát se opravdovými vílami. Prvním krokem bude přeměna v Enchantix! Jedná se o vývoj, který znásobí jejich moc! Vrátí se Specialisté připraveni doprovázet víly Winx. Také Pixie, minivíly ze Selvafoscy, plné energie a sympatie, jsou připravené se opět spojit s vílami Winx!

Ale celé Magické dimenzi hrozí strašlivá hrozba, protože tajemný a zlý čaroděj Valtor byl osvobozen proradnými Trix. Chce získat magickou energii všech planet, které zná, aby se mohl stát nejmocnějším čarodějem všech dob! Valtor bude znamenat pro Winx, ale především pro Bloom, se kterou se čaroděj zdá být záhadně svázán, velké nebezpečí.

Ve třetí sérii tedy zvýší svou moc o proměnu "Enchantix".

 

3. série seriálu Winx Club

 

SÉRIE 4

Klub Winx je zpět. Nyní dosáhly úrovně Believix, nové proměny schopné přimět živé tvory uvěřit v magii. Believix jim také dává troje nová křídla, která je činí ještě mocnějšími: Speedix (zrychlení), Zoomix (teleportace) a Tracix (cestování časem).

Potkají také Čaroděje Temného kruhu, skupiny zloduchů na stopě poslední víle na Zemi, aby s její pomocí dosáhli své plné síly. Winx klub ji musí ochránit. Aby mohly žít na Zemi nepozorovaně, otevřou si obchod se zvířaty jménem Love&Pet, a potkají Roxy, dívku pracující ve Frutti Music Baru. Brzy zjistí, že Roxy je ona poslední pozemská víla! Roxy nakonec pomůže Winx klubu vyhnat čaroděje. Nicméně, nyní se musí postavit pozemským vílám a jejich královně Morganě, která se hodlá lidem pomstít za to, že v ně nevěřili. Winx jsou nuceny se chtě nechtě spojit s Čaroději, aby zachránily lidstvo. Zvítězí?

Jak je napsáno výše, ve 4. sérii díky Roxy Winx získají další přeměnu - "Believex"

Každá z Winx si také oblíbí jednoho mazlíčka - Bloomin se jemnuje Bella, Stellin Ginger, Flořin Coco, Musa si oblíbí Peppe, Tecna Chico a Layla Milly.  

Seriál Winx Club

 

POKUSÍM SE CO NEJDŘÍVE DOPLNIT 5. SÉRII!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

winx

(vasek, 8. 4. 2017 20:13)

dobriden budete davat winx clup 8 seryji v televizi dekuji za odpoved

Re: winx mohla bych se zeptat kdy winx 8 série bude v tv děkuji

(Adél, 16. 8. 2019 11:34)

Re: Re: winx mohla bych se zeptat kdy winx 8 série bude v tv děkuji

(Lenka, 24. 5. 2020 21:38)

Na akom programe

VERCA

(verca, 17. 4. 2017 19:11)

ahoj napis temi bude nekej serie?

Re: VERCA

(VERONIKA, 17. 4. 2017 19:18)

AHOJ WINX JA JSE JMENUJI VERCA CHTELA BYCH VAS ASPON JEDNOU POZNAT STE ME FANENKI TEDE JSOU TAK OKOUZLUJICI A CHTELA BY SE ZEPTAT BUDE DAVAT I OSMEJ SERIAL PROTOZE MNE TO MOC A MOC ZAJIMA SNAT SE MI OZVETE MAM VAS VSECHNY MOC RADA A HLAVNE BLOOM CAU A NAPISTE MI CONEJRIVE DEKUJI:) POZDRAVEM VERCA :)

Módní návrhářka

(Stella, 15. 3. 2017 14:17)

Já jsem doopravdická STELLA z winx club.Můj táta se jmenuje RADIUS a moje máma LUNA.Chci se stát módní návrhářkou.Můj kluk se jmenuje BRANDON. A jsem víla zářicího slunce.A bydlím v SOLÁRII.

6 a 7 serie

(Eninka, 16. 1. 2017 16:54)

V seriálu se objeví nová mladá čarodějnice jménem Selina, která se připojí k Mračné věži. Vlastní zlou knihu Legendarium, která může oživit staré legendy, monstra a jiné bytosti a tím by mohla i oživit staré boje 6 Winx se zlem.a tak budou muset poté čelit monstrům bez kouzel. Mimo jiné, v této řadě nebudou ani chybět specialisté, kteří budou mít nový vzhled, konkrétně nové obleky pro specialisty.A ani Trix nezůstávají pozadu i v této řadě budou přidělávat Winx starosti a fungovat jako nepřátelé. Se vzhledem na tom taky budou jinak, budou mít opět novou přeměnu.
"Winx Club série 7 je na téma, podle nedávných Winx zpráv , poučení pro lidi a životní prostředí. V tomto dobrodružství víly objevit skutečný význam vzácných vílích zvířat, která musí být chráněny před Kalsharou, zlou nepřítelkyní a jejím nemotorným bratrem, Brafilius. Ohrožená zvířata jsou po celou dobu seriálu Winx v záchranném zvířecím parku na Zemi, kde se starají o ohrožená zvířata, jako jsou pandy a tygři. Dívky se rovněž dají do mise v Magické Dimenzi a Země s cílem zvýšit veřejné povědomí o příčině zvířat vychází své poslední mise - objevit konečnou pravomoc vílích zvířat, která mohou poskytnout kontrolu nad všemi zvířaty Magického vesmíru "Každá víla bude mít zvíře, které má zvláštní talent, nezbytné pro rovnováhu Magické Univerze. Winx to zjistí a zároveň čelí dvoum novým a hrozným nepřítelům a získají nové úžasné proměny při cestě k vítězství. "

O paté serii

(Eninka, 16. 1. 2017 16:49)

A v 5. serii bojují proti Trittanusovi, mořskému panákovi, je to prostě mořská panna mužského pohlaví, Trittanus má magický trojzubec, který využívá.Trix se spoji s Tritanem.

chybi

(Eninka, 16. 1. 2017 16:46)

Chybi 5 serie 6 serie 7 serie

Chybejci serie

(Daniel, 14. 1. 2017 0:40)

Chibi 5-7 serie + WoW

Nová škola - Fairyx

(Katherine Merbnová, 21. 8. 2016 15:37)

Dobrý den jsem ředitelka nové školy pro víly,fauni,elfy,mořské panny a jiné mystické bytosti. Naše škola vám poskytne bydlení,stravu,spoustu zábavy a hlavně všeobecné vzdělání. Příhlášky přijímame až od 23.8 :) skola-fairyx.blog.cz Ředitelka Katherine Merbnová

Re: Nová škola - Fairyx

(Lucie Volencová, 9. 1. 2017 22:02)

Vím že je to nesmysl ale dík

vsetko o Stelle

(Henrieta, 27. 12. 2016 10:52)

Mila Stella .aké. bolo tvoje detstvo.a aki bol tvoj Brandon.

winx club

(Stella, 27. 12. 2016 11:02)

Moje detstvo bolo dobré a Brandon tieš.

Mě štve

(7 serie, 22. 9. 2016 16:02)

Mě štve že je jenom 13 dílů v 7 serii.

Mě štve

(7 serie, 22. 9. 2016 16:02)

Mě štve že je jenom 13 dílů v 7 serii.

Believex

(winx jsou paráda, 19. 7. 2016 18:36)

Winx jsou parádní . Já je sleduji každé ráno. Teď 3 sérii. A moje nejoblíbenější jsou Layla a Flora.

stella som tu ja

(petra stella, 27. 11. 2014 16:49)

Hej ti stella, ti niesi stella len ja som.
Bloom je bibka pilarčikova flora simona kubicova stella(ja)petra tekelova tekna patricia barancová aisa vanessa victoria bodorova roxi karin Tarajova a muza slávka podbieľančiková

Hlási sa vam winx z habovskej školy zo slovenska

Re: stella som tu ja

(Natálie, 18. 6. 2016 8:54)

NELŽI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toto je dobré

(Sisa, 7. 11. 2014 20:12)

POLÍBÍŠ
SVOU ŽIVOTNÍ LÁSKU. ZÍTRA
BUDE NEJLEPŠÍ DEN TVÉHO
ŽIVOTA. POKUD JSI
.........TOHLE ZAČAL/A ČÍST MUSÍŠ UDĚLAT TOHLE:
.....................1. řekni své jméno 10×
2. řekni jméno své matky 5×
3. řekni jméno své lásky 3×
4. pošli to do čtyřdalších skupin.......
Když to uděláš,tvá láska tě v nejbližší pátek políbí.
Když tohle přečteš
a nepošleš to,budeš mít velkou
smůlu. Pošli to 5 skupinám do 143
minut.Když budeš hotov/a stiskni
klávesu F6 a jméno tvé lásky se
objeví velkými písmeny na obrazovce
NEPOSÍLEJ MI TO ZPÁTKY