Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jezero Rogaluče

JEZERO ROGALUČE

Je to krásné jezero, které se nachází přímo v centru Magické dymenze, v přední části Alfey a Rudé Fontány, nedaleko města Magix. Je částečně obklopené černým močálem Swamp.Mytické vílám Magixu řekli, aby žily v jeho hlubinách, a Daphne, Bloomina starší sestra, má svůj duchovní domov také zde.Jsou tam také fascinujících vodní víly. Žijí ve vzduchové bublině.

ROGALUČE

Posvátnéý chrám jezera Rogaluče visí nad jezerem, v nonprostoru (nikdo neví, kde to přesně je) na obrovské hoře a je ponořen v oblacích. Můžete ho dosáhnout pouze tím, že budete cestovat přes rozměry, ale musíte velmi dobře znát magii, když to chcete udělat. Chrám je nádherný a impozantní a má velkolepé vnější stěny. Tam uvnitř je čištění buněk pro ty, kteří se dopustili vážných zločinů." Buňka " je čištění trestných zločinů. Když se člověk dostane do správné duchovní úrovně, může překročit hranice, aniž by musel překonávat překážky, pokud již nepředstavují hrozbu.

Rytíři jezera Rogaluče žijí zde, jsou tu také strážci chrámu. Studují " Wu-Gong", to je staré bojové umění, které vede ke vzniku velmi vysoce kvalifikovaných bojovníků. Jsou imunní vůči magii do určité úrovně, imunní vůči jedu, a necítí žádný chlad nebo teplo.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář